Zapojte sa

Ako nám môžete pomôcť?
Staňte sa dobrovoľníkomPodporte nás finančne/materiálne

Adoptujte

 

Najkrajšie momenty pre nás sú práve adopcie. Obzvlášť ak má konkrétne zvieratko za sebou ťažkú cestu. Adopciou však nič nekončí. Veľmi veľa mačičkárov sa okrem posielania fotiek našich zverencov zapája do ďalších činností spojených s našim združením. A tak vzniká komunita v našom meste a to je veľmi dôležitá základňa pri tejto činnosti pomoci mačičkám. 

Staňte sa dočaskárom

 

Vykonávať dočasnú opateru mačičkám vôbec nie je ľahké. So zachráneným zvieratkom si preskáčete tie najťažšie chvíle, socializujete ho, obľúbite si ho a následne sa s ním musíte rozlúčiť a prepustiť ho novej rodine záujemcov. V našich radoch máme niekoľko dočasných opatrovníkov a tí sú našim najväčším pokladom pri tejto práci. Bez nich by naše združenie nemohlo umiestňovať zvieratká. Každý z nás má určité kapacity, koľko zvieratiek môže ma doma v opatere. Prihliada sa pritom na pohodlie zvieratiek a ich temperament. Dočaskári dostávajú od zruženia materiálnu podporu a aj veterina je hradená združením. Niektorí napriek tomu túto podporu nevyužívajú a sami nás okrem dočasnej opatery podporujú aj finančne a materiálne – nič nežiadajú. Za toto všetko sme im naozaj nesmierne vďační. To je maximálne možná pomoc v každom smere.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Prispejte na dobrú vec

 

Podporiť nás je možné viacerými spôsobmi. Asi najdôležitejšia pre nás je pravidelná úhrada veterinárnych účtov. Podporiť nás môžete ľubovoľným jednorázovým príspevkom alebo trvalým príkazom na náš transparentný účet:

 

SK81 8330 0000 0022 0141 0531
SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX
EUR v SR: 2201410531/8330
CZK v ČR: 2201410531/2010
Ďalšia pomoc môže byť v podobe materiálnej. Naše združenie figuruje na stránkach PAF a preutulky.sk kde je možné zakúpiť nám stravu pre mačičky v dočasnej opatere. 

Povedzte o nás ostatným

 

Vytvoriť komunitu ľudí na pomoc mačičkám je jeden z našich hlavných cieľov. Táto činnosť by nemala byť na pár jednotlivcoch. Mala by byť sústavná a dlhodobá. Je ideálne ak sa zapojí čo najviac ľudí. Každý vie prispieť iným spôsobom a výsledky na seba nenechajú dlho čakať. Sme hrdí na to, že sa nám takú komunitu pomaly darí budovať. Sú to vzácni ľudia a my sme im za každú pomoc nesmierne vďační.