Kontaktujte nás
Poslať správuPodporiť
Spojte sa s nami

Dobrovoľnícku činnosť vykonávame popri našich zamestnaniach. Je možné, že popri pracovných povinnostiach a času tráveného s rodinami nás nezastihnete hneď. V prípade nedostupnosti je možné zanechať nám sms správu, alebo správu na našej stránke na Facebooku a my sa Vám ozveme späť okamžite ako to len bude možné.

Často kladené otázky
Našiel som vonku mačičku. Čo mám robiť?

Pokiaľ je to možné, vezmite mačičku do bezpečia. Nenechávajte ju napospas vonku. Je nám jasné, že nie každý si môže najdúšika zobrať domov. Ako teda postupovať v tomto prípade? Kontaktujte nás. Na základe toho či budeme mať v tej dobe voľnú dočasnú opateru, sa dohodneme na prevzatí zvieratka prípadne inom postupe. Vieme pomôcť s inzerciou pri hľadaní majiteľa najdúšika alebo hľadaní dočasnej opatery. Niekedy naozaj nemáme voľné kapacity no snažíme sa nájsť spolu s nahlasovateľom najrýchlejšie a najrozumnejšie riešenie. 

Ako sú využité vybrané peniaze?

Takmer všetky finančné príspevky sú určené na úhradu veterinárnych zákrokov – ošetrenie zvierat, testy FeLV FIV, odčervenie, kastrácie, čistenie ušiek, očkovanie, čipovanie, chirurgické zákroky, liečba, eutanázie.

Chcem adoptovať, aký je postup?

V prípade záujmu o mačičku nás prosím kontaktujte. Budeme Vás informovať o dostupnosti zvieratka a o jeho temperamente. Podmienkou každej adopcie je podpísanie adopčnej zmluvy a adopčný poplatok, ktorého výška závisí od veterinárnych úkonov, ktoré boli konkrétnemu zvieratku vykonané. Mačičky umiestňujeme iba do interiéru, prípadne vonkajšej voliéry. Nesúhlasíme s umiestňovaním mačičiek do exteriéru aby sa bez dozoru človeka túlali.

Kde Vás môžeme navštíviť?

Naše združenie nemá útulok. Mačičky nemáme v jednom azyle, všetky sú umiestnené vo viacerých dočasných opaterách v meste Žilina a okolí. V prípade záujmu o návštevu konkrétneho zvieratka nás prosím kontaktujte vopred.

Dočkáme sa raz mačacieho útulku?

Projekt útulku pre mačičky zatiaľ neriešime nakoľko dočasné opatery sa nám osvedčili ako výborné riešenie. Mačičky nie sú vo vysokom počte spolu na jednom mieste, eliminujeme tak u nich stres a prenos ochorení. 

ADOPTUJTE

PRISPEJTE FINANČNE

PRISPEJTE MATERIÁLNE

Email

Poslať správu

kontakt & Email

Giorgio 0903 571 626

ozzilinskelabky@gmail.com

Otváracie hodiny

Individuálne na základe dohody.